Mierzeja Wiślana
Mierzeja Wiślana

Piękne, czyste plaże nad polskim morzem

Miejsca noclegowe nad morzem
Miejsca noclegowe nad morzem

Pensjonaty, apartamenty, kwatery prywatne, pokoje, agroturystyka,campingi, ośrodki wczasowe

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew (...)” - śpiewał Klenczon, malując przepiękny krajobraz polskiego morza. Magia, jaką w sobie kryje, przyciąga jak magnez spragnionych prawdziwego wypoczynku turystów.

Urokliwa, piaszczysta plaża i głęboki błękit wody, w którym odbijają się refleksy soczystej zieleni parku krajobrazowego to południowo – wschodnia część Zatoki Gdańskiej, w której nie trudno znaleźć luksusowe noclegi nad morzem. Mierzeja Wiślana od lat uznawana jest za jednej z najpiękniejszych zakątków Polski, w którym można poczuć się jak w prawdziwym raju.

Wybierając się w to miejsce, można być pewnym, że zobaczy się zupełnie inne oblicze polskiego morza. Szukając najlepszego miejsca na swój wypoczynek, warto zaufać naszym specjalistom i przeglądać ogłoszenia o noclegach na Mierzei Wiślanej. Nasz serwis turystyczny z wielką pieczołowitością przygotowuje najlepsze oferty zarówno dla osób samotnych jak i rodzin z dziećmi.

W bogatej ofercie turystycznej znajdują się :
apartamenty pokoje campingi noclegi zarówno pod namiotami jak i w nowoczesnych ośrodkach wczasowych.

Mierzeja Wiślana to prawdziwa perła, która inspiruje, pozwalając na wymarzony dla każdego wypoczynek wśród niezmąconej przyrody i szumu morskich fal.

Jedzenie na telefon

Dodaj do ulubionych
Dodane 2017-02-18 06:09:00

Opis

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, którzy nie mają czasu gotować w domu i udają się do Krynicy Morskiej na wypoczynek. W dowolnym momencie można zamówić jedzenie z dowozem na plażę w Krynicy Morskiej po atrakcyjnej cenie. Zapewniamy doskonałe polskie dania, ale w naszej ofercie znajduje się również pizza na telefon w Krynicy Morskiej. Dojazd do klienta jest bardzo szybki, dlatego obiady na telefon w Krynicy Morskiej są ciepłe i od razu nadają się do spożycia. Naszym atutem jest doskonała jakość obiadów oraz pyszny smak, który doceniany jest przez szerokie grono turystów udających się do Krynicy Morskiej na wakacje.

Lokalizacja

Krynica Morska
ul.Urocza 10

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 50
Wyświetlony: 1167
Wygasa: 2020-09-03 05:04:00